Ümraniye Klima Servisi Hizmetimiz

Yazar: yasinkorkmaz 01/12/2017 0 Yorum

Ümraniye Klima Servisi hizmetimiz açıldı! İstanbul'un dört bir yanına hizmet götüren Korkmaz Klima artık Ümraniye Klima Servisi olarakta hizmet vermektedir. Gün ve gün büyüyen yapısı ile mutlu müşterileriyle devamlı gelecek odaklı olan Korkmaz Klima yeni müşterilerini bekliyor. Klima montaj ve klima bakım konularından uzman ekip arkadaşlarıyla birlikte en iyi hizmeti sunan firmamız sizleri bekliyor. Alanında uzman arkadaşlarımız sayesinde birçok ilçede birçok iş yapmış bulunmaktayız. Klima servisi hassas bir konu olduğundan herkese emanet edilecek bir mesele değildir. Güvenilir ve işinde uzman kişilerle çalışmanız gerekmektedir. Ümraniye klima servisi ekibimiz ile klimalarınızı daha verimli ve sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Ümraniye Klima Servisi merkezimiz diğer tüm merkezlerimizde olduğu gibi tüm marka ve modellerde hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmet kalitesi sayesinde her geçen büyüyor ve daha iyiye gidiyoruz. Tüm marka ve modellerde çalışanlarımız tamamen eğitimli ve deneyimlidir. Bu yüzden yapılacak işçilikten en ufak şüpheniz olmasın. Yapılan işçiliğin sonuna kadar arkasında duruyor ve istediğiniz her an bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızla sizleri bekliyoruz. Sizde ümraniye klima servisi merkezimizi tercih ederseniz memnun kalacaksınız. Müşteri memnuniyeti bizler için çok önemli bir yer taşıdğından ümraniye klima servisi hizmetimizde son derece buna dikkat etmektedir. Klimanızı daha verimli kullanabilmek adına klima bakımını periyodik olarak senede en az 2 kere yaptırmanızı öneriyoruz.

 

Ümraniye klima servisi merkezimize telefon numaralarımızdan veya sitemiz üzerinden her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti açısından sizlere verilen zaman aralıklarında ekibimiz yanınızda olacaktır. Böylelikle mağdur olmaktan kurtulacaksınız. Sitemiz üzerinden de istek ve şikayetlerimizi tarafımıza bildirebilirsiniz. Ümraniye klima servisi hizmetimiz sürekli olarak devam etmektedir.